Aliytrklkmz - Anasayfa

Genellikle internet ve bilgisayar üzerine yazdığım blogum.

Arama Yapın
Sayfalar
Rozetler

blog sözlük Olist Blogger Teması

Hakkımda

Eylül 14, 2017 tarihinde güncellendi.

Merhaba!

Ben Ali Yatarkalkmaz.1999 Yılında Ankara'da doğdum. Hayatımın şimdiye kadarki bölümünüde burada yaşamaya devam ettim. 2011 yılında internet dünyası ile tanıştım. Şu ana kadar sadece ilköğretim ve liseyi tamamlayıp üniversite yolunda hızla ilerliyorum. 2011 yılından bu yana forum, haber ve oyun sitesi açma girişimlerim oldu. Fakat en sonunda blog yazarlığında karar kıldım ve blogumu açtım. 

Neden yazıyorum?

Yazmaya başlamamda ki tek amaç bir şeyler öğrenmek ve öğrendiklerimi paylaşmaktı. Daha sonra öğrenmek ve öğretmek bana büyük bir keyif vermeye başladı. Bende bu yüzden hızla yazmaya devam ettim. Başlangıçta ki amacım hiç değişmedi ve hala yeni şeyler öğrenmek ve bu öğrendiklerimi paylaşmaktan mutlu olduğum için paylaşıyorum.

Ne yazıyorum?

Blogumda genellikle internet ve bilgisayar konusunda yazsam da bunların dışında akvaryum, bitcoin, telefon, blogger gibi konularda yazıyorum. Site nasıl kurulur, nasıl yönetilir gibi yazılarımı da son günlerde sıkça paylaşmaya başladım.

Yazma düzenim

Yazılarımı ilk başta her gün daha sonra 3 günde bir şeklinde yazmaya başladım.  Şu anda ise her 4 günde 1 yazı paylaşıyorum. Bu şekilde de paylaşmaya devam etmeyi düşünüyorum.    Benimle iletişime geçmek için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz. İletişim bölümünden yazdığınız tüm iletilere en kısa sürede cevap vermeye çalışıyorum J

Önceki düzenleme: 19.07.2016
Son düzenleme: 14.09.2017