Hakkımda

Merhaba!

Ben Ali Yatarkalkmaz. 2000'li olmaktan bir yıl ile kurtulup 1999 yılında Ankarada doğdum. Hayatımın şimdiye kadarki kısmınıda Ankaradayım geçirdim. Blogumu 01.01.2016 tarihinde birden açmaya karar verdim. Daha öncesinde bir çok ücretsiz site açma yöntemini denedim. WordPress, Blogger, Mybb ve bir çok hizmetle siteler açtım.  En sonunda ise bu blogumu Blogger üzerinde açtım ve diğer sitelerim gibi 5-6 ay içinde kapatmayıp yapabildiğimce yazmaya karar verdim. Hala da yazmaya devam ediyorum.

Neden yazıyorum?

Yazmaya başlamamda ki en temel amaç kendimi geliştirmek ve sevdiğim konularla uğraşmaktı. Bu amacım doğrultusunda yazmaya başladım ve hala kendimi geliştirmeye aynı zamanda bildiklerimi, öğrendiklerimi paylaşmaya devam ediyorum. 

Ne yazıyorum?

Aslında çok geniş konularda yazmıyorum. Bilgisayar ve internet konusunda yazılar yazıyorum ara sıra da kişisel yaşantım, beklentilerim ve düşündüklerimi yazıyorum.  Bu konuların yani sıra rehber niteliğinde yazılar paylaşıyorum.  Bu şekilde de paylaşım yapmaya devam etmeyi düşünüyorum.

Yazma düzenim

Yazılarımı ilk başta her gün daha sonra 3 günde bir şeklinde yazmaya başladım.  Şu anda ise her 4 günde 1 yazı paylaşıyorum. Bu şekilde de paylaşmaya devam etmeyi düşünüyorum. 

Planlarım

Aslında doğruyu söylemek gerekirse çok da bir planım yok. Blogumda belirlediğim düzende yazı yazmaya devam edeceğim ve ileride belki bir de YouTube kanalı açacağım. Bunların yanında bir kaç yıl sonra sitelerine ayıracak zaman bulabilirsem yada en azından buna inanırsan bir de teknoloji haber sitesi açmayı düşünüyorum.   Benimle iletişime geçmek için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz. İletişim bölümünden yazdığınız tüm iletilere en kısa sürede cevap vermeye çalışıyorum J