blogging

Yorumlar Neden Önemli?


   Blog yazarlarının okurları ile iletişime geçebilmesinin tek yolu yorumlar. Blog yazarları daha doğrusu site yazarları hem kendini hemde sitesini geliştirirken ona en büyük yardımı gelen yorumlar yapıyor. Yorum sayısı ne kadar fazla olur olumlu - olumsuz ne kadar fazla görüş olursa kendini ve tabii ki sitesini yönlendirmesi de o kadar kolay olur. Bu yüzden dakikalar hatta saniyeler içinde yazacağınız bir yorum ile sitenin geleceğini belirleyebilirsiniz.

  Tabii ki bunların yanına şöyle de bir durum var ki insan yazıları okundukça mutlu oluyor. Yorumlarda buna tuz, biber oluyor. Bu yüzden her yorum yaptığınızda bilin ki blog veya site yazarını mutlu etmiş olursunuz. Kendimden örnek vermek gerekirse her yorumu en az 7-8 defa okuyorum. Özellikle olumlu veya olumsuz eleştiri içerenleri özellikle okuyor bunları not alıyor ve sitemde belirtilen konularda önlemler alıyorum. Tabii bunların yanında yazdığınız yorumlardan sizin hangi konuda okumak istediğinizi anlayabileceğim için sizin de ihtiyacınız olan yazıları yazmaya özen gösteririm.

  Tüm bu nedenlerden dolayı basit gibi gözüken bir yorum aslında bir çok şeyi etkiliyor. Bu nedenle sadece benim siteme özel değil okuduğunuz tüm sitelere bir yorum bırakarak bir çok konuda yardım etmiş olabilirsiniz.

Hakkımda Ali Yatarkalkmaz

Merhaba ben Ali! Bu blogun yazarıyım. Blogumda genellikle internet ve bilgisayar olmak üzere bir çok konuda içerikler paylaşıyorum. Bir yandan yeni şeyler öğreniyor bir yandan da bu öğrendiklerimi sizlerle payalşıyorum.. Hakkımda daha fazlası

0 yorum:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.