Yorumların Benim İçin Önemi


  Blogumun okunma oranı gittikçe artsa da maalesef  yorum sayım neredeyse hiç artmıyor. Yazılarıma çok uzun aralıklarda yorum geliyor. Yorum yapmak her ne kadar önemsiz gibi olsa da her okuyucunun yaptığı yorum benim yazılarımı geliştirmemde büyük önem taşıyor. Özellikle gelen yorumlara bakarak hangi konuda nasıl bir yazı yazacağımı görmemi sağlıyor. Bu nedenle yazılarıma yorum yaparsanız hem sizin istediğiniz içerikleri sunabilirim hem de kendi yazılarımı geliştirebilirim. 

  Yorumların yanı sıra İletişim bölümünden benimle iletişime geçirip fikrilerini, sorularını ve önerileri sunanlara da en kısa sürede geri dönüş yapmaya çalışıyor. Gelen tüm mesajları tek tek okuyarak bunları dikkate alıyorum. 

   Kısaca anlatmak gerekirse iletişim bölümünden veya yorum kısmından bana ulaşmanız hem benim kendimi ve yazılarımı geliştirmemde hemde sizin istediğiniz yazıları yazmam da büyük bir öneme sahip.

Yazar hakkında: Ali Yatarkalkmaz

Ali Yatarkalkmaz
Merhaba ben Ali!. Bu blogda genellikle internet ve bilgisayar olmak üzere bir çok konuda yazılar yazıyorum. Bir yandan yeni şeyler öğreniyor bir yandan da bu öğrendiklerimi iszler ile paylaşıyorum. Hakkımda daha fazlası
Sevebileceğiniz Diğer Yazılarım × +

0 yorum:

Yorum Gönder