blogging

Blogumda Kaç Günde Bir Yazı Yazmalıyım?


  Aslında böyle bir genelleme yapmak zor. Çünkü yazı sıklığı kadar istikrarlı olmak da önemli. Bu nedenle bir günde aklınıza gelen her şeyi yazıp ondan sonra uzun süre yazı eklememek yerine belli bir düzen ile eklemek her zaman daha iyi olacaktır. 
  
  En baştada dediğim gibi belli bir genelleme yapmak zor olsa da blogunuz belli bir düzene oturduktan sonra 2-3 günde bir yazı eklemeniz uygun olacaktır. Fakat dediğim gibi istikrar çok önemli bu konuda 2-3 gün aksar da 5-6 güne çıkarsa okuyucularınız sizi yavaş yavaş unutur. Bu yüzden kendimizi unuturmadan yazılarımıza belli bir düzen ile devam etmemiz gerekir. 

  Tabii yazının kaç günde geleceği kadar nasıl geleceği de önemli her gün başka yerlerden kopyala yapıştır yaparak günde onlarca yazı  yazacağınıza 3 günde bir kendi yazınızı yazmanız sizin için de blogunuz içinde çok daha iyi olacaktır. 
  

Hakkımda Ali Yatarkalkmaz

Merhaba ben Ali! Bu blogun yazarıyım. Blogumda genellikle internet ve bilgisayar olmak üzere bir çok konuda içerikler paylaşıyorum. Bir yandan yeni şeyler öğreniyor bir yandan da bu öğrendiklerimi sizlerle payalşıyorum.. Hakkımda daha fazlası

0 yorum:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.